تبلیغات
زندگی

زندگی
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوندهای روزانه

بر این بودم تا بنویسم حرف دل و غم فراق از معشوق خود آقا علی بن موسی الرضا المرتضی (ع) را،اما دل یاری نمی کرد این دست و قلم حقیر را،چرا که همیشه آنچه در دل عاشق می گذرد مربوط به معشوق است و به گمانم روا نباشد نامحرم از این راز باخبر شود!

                                               

این شد تا اگر توفیقی نصیبمان شود بنویسم چند خطی از آن که محرم و نامحرم هر دو نیاز است بدانند و بشناسند.

چه باک اگر هفته دفاع مقدس گذشت اما می گویم با تو ای بزرگ مرد دفاع مقدس.ای که نامت با خرمشهر عجین شده،چرا که خرمشهر جز با عکس تو و نوای "محمد نبودی..." خرم شهری نباشد.

آه!گفتم  از عکست.!همان عکسی که خیلی دلبری می کند!چیست راز آرامشی که در این عکس وجود دارد جز حیا و نجابت تو؟!چهره ات می گوید از سختی هایی که کشیدی.از تلاش های بی وقفه ات!آن گاه که خرمشهر در مقابل ارتش 120 هزار نفری عراق هیچ نیروی مسلحی نداشت،تو و نیروهایت به سلاح ایمان مسلح بودید و چه سلاحی باقدرت تر از این! همان ایمانتان بود که اگر شبانه روز کار میکردید،ذره ای خستگی را احساس نمی کردید.از پس این تلاش ها آنچه بود آرامشت بود.آرامشی که در چشمانت موج میزند.اصلاً میدانی چیست؟!ساده میگویم:نمیدانم چیست آنچه از چشمان تو تا عمق وجودم جاریست!!

چشمانی که نظاره گر فتح خرمشهر بودند.چشمانی که تجلی گر ایمانت بودند.

نمیدانم زمانی که در هواپیما نشسته بودی چشمانت کجا را نظاره میکردند.آسمانی که قرار بود در آن پر بکشی یا زمینی که دیگران را گرفتار خود کرده بود.جهان نتوانست خود را برای تو بیآراید ولی تو با ایمانت جهانی را آراستی!

راستی اجازه دارم با کمی تقلید بگویم:هواپیما اگر سقوط کرد اما تو سقوط نکردی،ایمانت سقوط نکرد،بلکه بالاتر رفتی و به اوج رسیدی.به شهادت!

شهادتت مبارک. 

                                                      
طبقه بندی: شهادت و زندگی،
[ جمعه 7 مهر 1391 ] [ 08:19 ق.ظ ] [ راز ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


زندگی زیباست اما شهادت از آن زیباتر است

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب